אבי אפללו

פאות לחולות סרטן

לכולנו חשוב להראות טוב, אחד המרכיבים הדומיננטיים בהופעה וביצירת התדמית שלנו הוא השיער שלנו. למרבה הצער יש נשים שעומדים לקראת טיפול כימותרפי, והן יודעות ששיער הראש שלהם עומד לנשור. פאות לחולות סרטן הוא מענה חשוב שיש בכוחו לשפר את מצב הרוח ולשפר לחולה את הביטחון העצמי.

פתרון: פאה רפואית

בעזרת הפאות הרפואיות של אור לשיער , החולות שעוברות טיפולים כימותרפיים יכולים להקל על המראה החיצוני עם טיפול ייחודי שיוכל להחזיר להן את מראה השיער הטבעי – פאות לחולות סרטן.  הפאות הן רפואיות ולכן אין חשש מטיפולים שעלולים לסכן את הלקוחה –הצמדת הפאות הרפואיות מתבצעת באמצעות שיטות חדשניות המבטיחות 100% ביטחון במהלך כל הטיפול.

מהי פאה רפואית?

פאה רפואית היא פאה שנועדה לענות על מצבים רפואיים שכרוכים בהתקרחות. הייחוד בפאה הרפואית שהיא עשויה משיער טבעי. היא מוצמדת לראש באופן קבוע, ומאפשרת למי שחובש אותה אורח חיים תקין ושגרתי כמו עם שיער ממש.

לתת את הכוח להבריא

אחד המקרים הנפוצים בהם יהיה צורך להיעזר בפאה רפואית הוא מחלת הסרטן. מי שמתמודד עם המחלה חווה תהליכים עמוקים וקשים מאוד, ועם כל זאת צריך המטופל להתמודד גם עם התקרחות. דבר הפוגע בתחושת הנורמליות שלו ולא פעם גם ברצון שלו להמשיך ללחום נגד הסרטן, כאן נכנסות לזירה פאות לחולות סרטן אשר משפרות את ההרגשה הכללית.

התאמה מדויקת של פאה רפואית לחולי סרטן

באור לשיער מייצרים פאות משיער טבעי, לאחר מדידת מידות הראש של הלקוחה והחלטה על גוון השיער, צפיפות השיער וכמובן התסרוקת הרצויה, ולמעשה משחזרים את שיער הלקוח על מנת שיראה זהה לחלוטין לשיער הטבעי.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר התקשרו עכשיו או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

שתף

פאות לחולות סרטן

‏מחלת הסרטן היא מחלה ‏אשר עלולה לפגוע בכל אחד וכל אחת מאתנו בשלב כזה או אחר של החיים. מדובר על אתגר עצום גם לגוף וגם לנפש. ולפעמים המטופלים פשוט לא מצליחים להתמודד עם כל האתגרים שקשורים במחלה בבת אחת. לרוב, אחד השלבים הקשים ביותר הוא האובדן של השיער, בוודאי לנשים ונערות, אשר מרגישות פגיעה אמיתית בדימוי העצמי שלהם ובמסוגלות העצמית, ‏בשלב כל כך קריטי של החיים. היום, יש פתרונות שמתאימים למצבים כאלה, כמו הרכישה והתאמה של פאות לחולות סרטן, ‏כך שאפשר למצוא את הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם הסיטואציה, ועדיין להרגיש שיש תקווה. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חנות אור לשיער, עוזרים להתאים פאות לחולות סרטן, ‏ואנחנו נשמח ללוות ‏אותך בתהליך אשר יכול להשפיע על החיים שלך לאורך שנים.

‏איך להתאים פאות לחולות סרטן?

‏התאמה של פאות לחולות סרטן ‏היא כמובן תהליך רגיש מאוד, ולכן צריך לקחת בחשבון גם את התזמון אבל גם את המצב הנפשי שבו נמצאת המטופלת. כלומר, הסביבה שבה מתבצעת ההתאמה של הפאה ‏חייבת להיות סביבה שקטה, ‏ואתם רוצים לאפשר למטופלת להגיע עם בני משפחה וחברים קרובים כדי לקבל את התמיכה. יחד עם זאת, חשוב ‏לקחת את הזמן, ‏ולתת לעצמך אפשרות להתרגל למצב החדש, גם אם זה לוקח קצת יותר זמן וגם אם היו דמעות בדרך. אנשי הצוות המקצועיים של חנות השיער ‏מבינים כמובן את הרגישות בסיטואציה ויכולים לתת לך את כל העזרה שאת צריכה לקבל עד שתרגישי הכי בנוח שיש עם השיער החדש שלך.

‏ליווי בשלבים הכי קריטיים של המחלה

‏כמו שאת בוודאי מצליחה להבין, אנחנו, אנשי הצוות של חנות אור לשיער יכולים לתת לך את הסביבה השקטה שבה ‏תוכלי להתרגל לסיטואציה החדשה בחיים שלך, ביחד עם בני המשפחה. אל תוותרי על הזכות שלך לקבל פאה שגורמת לך להרגיש שאת מסוגלת להתמודד עם המחלה, גם אם זה קשה. אנחנו נהיה שם לאורך כל שלה בדרך ואנחנו ‏נעזור לך להתמודד עם האתגר בהצלחה.

לייעוץ ומידע נוסף מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

גלריה

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

שירותים נוספים

עיבוי שיער

עיבוי שיער

פאות טופ לייס

פאות טופ לייס

פתרון להתקרחות

פתרון להתקרחות

פאות רפואיות

פאות רפואיות

תוספות שיער בחיפה

תוספת שיער / hair system

פאות משיער טבעי

פאות משיער טבעי

לייעוץ ומידע נוסף מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

[leadercf7 campid="9752"]
דילוג לתוכן