אבי אפללו

פאות רפואיות

המראה החיצוני חשוב לכל אדם, וכשמדברים על מראה חיצוני, האיבר שחשוף יותר מכל הוא הראש והשיער שהוא חלק משמעותי ממנו ובמראה החיצוני בכלל. זו הסיבה שהתקרחות או דילול של השיער עקב גיל או מכל סיבה אחרת מטרידה נשים רבות, אבל הן ישמחו לשמוע שיש פתרון שיחזיר את השיער ואפילו ישווה לו את המראה הטבעי הרצוי. הפתרון הוא פאות רפואיות, פאות שנראות טבעיות לגמרי שלשיטת המומחים הן הפתרון האידיאלי עבור נשים שסובלות מהתקרחות מכל סיבה שהיא. אם הבטחון העצמי עולה בזכות הפאות הללו וההרגשה האישית משתפרת פלאים, והכל גם במחיר סביר, יש סיבה שלא לעשות בהן שימוש?

התקרחות בעקבות כימותרפיה

לצערנו יש לא מעט נשים באוכלוסייה שסובלות מסרטן, מחלה שגם ככה קשה להתמודד איתה ואחת ההתמודדויות הנלוות היא השינוי במראה החיצוני ובעיקר נשירת השיער שמגיעה בעקבות טיפולי הכימותרפיה. טיפולי כימותרפיה גם ככה לא נעימים ואם אפשר להקל לפחות על הפן הנפשי בהתמודדות ועל הרצון להיראות רגילה, אנחנו אצל אבי אפללו ב"אור לשיער" יודעים ונשמח לעשות את זה. אצלנו גם נשים שעוברות טיפולי כימותרפיה וסובלות מנשירת שיער יכולות ליהנות מכך שאין שינוי במראה החיצוני, היעדר שינוי מבורך שגם מחזיר את תחושת הנורמאליות, התחושה שהכל ממשיך בדיוק כמו לפני שהתגלתה המחלה.

איך זה מתבצע בפועל?

פאות רפואיות לא סתם נקראות כך, אלא בשל המענה שהן מספקות לנשים שסובלות מבעיות התקרחות בשל סיבות רפואיות כאלו ואחרות. אנחנו אצל אבי אפללו ב"אור לשיער" עושים פאות משיער טבעי, זאת לאחר שאנחנו מודדים את מידות הראש של הלקוחה ומחליטים ביחד איתה על גוון השיער ממנו ייצרו את הפאה רפואית. לא רק הגוון הוא זה שנבחר אלא גם התספורת, הצבע, הצפיפות ורמת התלתול. למעשה, אנחנו משחזרים את השיער כדי שייראה בדיוק כמו השיער האמיתי של הלקוחה, שחזור שמחזיר אותה אחורה בזמן ומאפשר לה להיראות כפי שהיא הייתה נראית ורוצה להיראות. מה שמייחד את הפאות הרפואית, שהן יכולות להיצמד לראש בשיטה קבועה, מה שאומר שאפשר לישון איתן, לחפוף את השיער איתן ולחיות חיים רגילים ממש כאילו זה השיער הטבעי של האישה.

להיראות ולהרגיש נהדר

אין ספק שפאות רפואיות של אבי אפללו ב"אור לשיער" עושות שינוי מדהים אצל הלקוחות. הן מאפשרות להן להרגיש נהדר וגם להיראות נהדר, ויותר מזה, יש לקוחות שלא מעוניינות לחוות נשירת שיער ו"מקדימות רפואה למכה" ואנו מספרים את שיערן הטבעי ושמים שיער זהה לשלהן, מדביקים אותו לקרקפת , כך שהלקוחה יכולה להמשיך את חייה כרגיל.

חשוב לדעת שפאה רפואית עולה 6,900 ₪ אך קופת החולים עשויה להשתתף בחלק מההוצאה. כדאי גם לבדוק עם הביטוח הפרטי שבלא מעט מהמקרים משתתף אף הוא בהוצאה, מה שהופך אותה לזניחה יחסית.

ב"אור לשיער" אצל אבי אפללו תרגישו בבית ונשמח אם תתקשרו לקביעת פגישת ייעוץ לא מחייבת!

פאות רפואיות

‏הבריאות היא כמובן הדבר החשוב ביותר שיש לנו בחיים האלה, בוודאי כאשר אתם מתמודדים עם בעיות רפואיות לא פשוטות לאורך שנים ארוכות. יחד עם זאת, לצד הבריאות הפיזית, חשוב מאוד גם לדאוג להתמודדות נכונה עם בריאות נפשית, בוודאי כאשר אתם סובלים מן השפעות של המחלה שלכם ‏במראה חיצוני. ‏הדוגמה הטובה ביותר לאתגרים ולהתמודדות עם שינויים פיזיים בגלל מחלות בריאותיות היא הצורך לקנות פאות רפואיות יכול להיות הפתרון האולטימטבי לצרכים שלכם, ואתם רוצים לדעת שבחרתם לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים הכי טובים שיש. אנחנו, אנשי הצוות של חברת אור לשיער, נוכל לעזור לכם להתאים פאות רפואיות לכל צורך ואנחנו נאפשר לכם לקבל את המראה המיוחד שמגיע לכם לקבל, גם אם איבדתם את השיער הטבעי שלכם.

מה היא המשמעות של פאות רפואיות?

בשונה מכל פתרון אחר לבעיות התדלדלות שיער, ההתאמה של פאות רפואיות היא תולדה של התמודדות עם בעיות קשות שמהן אתם סובלים. בין אם מדובר על התמודדות עם סרטן, כאשר אתם נמצאים בעיצומה של תקופת הטיפולים, או שאתם סובלים ממחלה כרונית אחרת שמשפיעה על המראה של השיער שלכם. יש לכם את האפשרות ואת הזכות לקבל את הטיפול הטוב ביותר ואת הפתרונות הכי טובים שיש, על מנת לעמוד מול המראה ולהרגיש שאתם לא מאבדים צלם אנוש. זו היא הדרך להרגיש שאתם חזקים מספיק על מנת להתמודד עם האתגרים שעוד נכונו לכם, אפילו אם המצב שלכם הולך ומחמיר.

ההתאמה של שיער החלומות שלכם

אם יש לכם את האפשרות לבחור פאות רפואיות, יש לכם את ההזדמנות החד פעמית לשבור את דפוס המראה הקבוע שלכם ולבחור את שיער החלומות שלכם. כך שאפילו ברגעים הכי קשים שיש, אפשר למצוא את נקודות האור שלכם. והכל, על בסיס הניסיון המקצועי שלנו, אנשי הצוות המקצועיים של חנות תוספות השיער והפאות, אור לשיער. אנחנו נשמח מאוד לעזור לכם להתמודד עם האתגר הכי קשה של החיים שלכם ונאפשר לכם להסתכל במראה ולהרגיש הכי יפים שיש, גם בימים הקשים ביותר.

שתף

לייעוץ ומידע נוסף מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

גלריה

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

שירותים נוספים

לבחור נכון את התאמת השיער

לבחור נכון את התאמת השיער

פתרונות שונים לנשירת שיער

פתרונות שונים לנשירת שיער

פאה עם מרקם יוצא דופן

פאה עם מרקם יוצא דופן

להקדים מראה בריא וטבעי לשיכר שלכם

להקדים מראה בריא וטבעי לשיכר שלכם

מענה יעיל להתקרחות מסיבות שונות

מענה יעיל להתקרחות מסיבות שונות

אירוע מטריד שיכול להשפיע על גברים ונשים כאחד

אירוע מטריד שיכול להשפיע על גברים ונשים כאחד

לייעוץ ומידע נוסף מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

[leadercf7 campid="9752"]
דילוג לתוכן