אור לשיער- מומחי תוספות שיער בחיפה

תופעות ההתקרחות הגברית ודלילות השיער הנשית רק הולכות ומתרחבות, וכיום, לתחום האסתטיקה יש מגוון פתרונות להתמודדות עם האתגר – החל בהדמיית שיער, דרך תוספות לשיער ועד להשתלות שיער מסוגים שונים.

אז מה באמת נחשב לפתרון מוצלח?

הנטייה היא לבחור בפתרון מהיר, בטוח וכזה שאינו כולל ניתוח, או דורש זמן החלמה ממושך. לכן, הפתרון של תוספות שיער נחשב בעיני רבים כפתרון הטוב ביותר לבעיית ההתקרחות או דלילות שיער.

תוספות שיער בחיפה

הוספת תוספת שיער רפואית בהדבקה, קשירה או קליפסים הינו פתרון שאינו פוגע בשיער הקיים ואינו גורר איתו תופעות לוואי שונות. תוספות השיער מתאימות לכל צבע שיער ולכל סוג שיער והטיפול נעשה בהתאמה אישית לכל אדם. השיטה מספקת לסובלים מהתדלדלות השיער או מהתקרחות אפשרות יעילה ביותר לקבלת הפתרון בעל המראה הטבעי ביותר.

כיצד מתבצע תהליך תוספות השיער?

בשיטה שלנו באור לשיער, אנחנו לוקחים את מידות ראש הלקוח/ה ומסמנים עליו את האזור הדליל. במקביל, נלקחת דוגמית שיער טבעי ונשלחת לחו"ל למעבדה מתקדמת שבה יאובחן סוג השיער. לאחר שהשיער המתאים לסוג השיער הטבעי מגיע, תולבש בחלקו העליון של הראש תוספת שיער המשתלבת בשיער הקיים בהצמדה לקרקפת בהדבקה רפואית, קליפסים או קשירה לשיער הקיים. לאחר מכן תעוצב תספורת ע"י הצוות המקצועי לפי בחירת הלקוח/ה או הסוואה מלאה של התוספת.

האם תוספות שיער מגבילות באופן כלשהו?

נהפוך הוא. את תוספות השיער ניתן לחפוף, לסחוט, לייבש בפן, ולהתנהל כפי שאתם מתנהלים עם שיערכם הטבעי. בממוצע של אחת לחודש, יש צורך להגיע אל אור לשיער לצורך טיפול שוטף. טיפול זה כולל, במידת הצורך, צבע, תספורת של השיער הקיים, ועיצוב תוספות השיער.
תוספות השיער אצל אבי אפללו ב"אור לשיער" מגיעות עם אחריות ל-12 חודשים.

לקבלת מידע נוסף על פתרון לשיער דליל באמצעות תוספות שיער בחיפה ולקביעת פגישת היכרות בחינם וללא התחייבות, התקשרו אלינו כבר עכשיו לטל. 073-7615200,
או – השאירו את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם!