תוספות שיער לגברים

תופעת ההתקרחות הגברית הולכת ומתרחבת, וכיום, ניתן לפגוש גברים צעירים יותר מבעבר המתמודדים עם בעיה זו. בין הפתרונות, מגוון שיטות וטכנולוגיות יצירתיות להתמודדות - מהדמיות שיער, דרך הוספת תוספות לשיער וכלה בהשתלות השיער השונות.

מהי שיטת תוספות השיער לגברים?

תוספות לשיער לגברים מציעות למטופל פתרון ששומר על השיער הקיים ונטול סיכונים, בניגוד לשיטות טיפול אחרות. תוספת השיער מותאמת לכל גבר בהתאם לסוג השיער, רמת התלתול, אחוז צמיחת שיער לבן, עובי השערה כך ששיטה זו מציעה לגברים המתמודדים עם התדלדלות שיערם או התקרחות את הפתרון המדויק והאסטטי ביותר.

איך מתבצעת הוספת תוספות שיער לגברים?

אצל אבי אפללו באור לשיער, בשיטה הייחודית לנו, אנחנו מודדים את ראש הלקוח ומסמנים את האזור הבעייתי. במקביל לכך, נלקחת דוגמית מהשיער הטבעי. דוגמית זו נשלחת למעבדה מתקדמת בחו"ל שם יאובחן באופן טכנולוגי סוג השיער. לאחר שתוספות השיער המתאימות לסוג השיער הטבעי מגיעות, הן תולבשנה בחלק העליון של הראש של המטופל בהצמדה לקרקפת באמצעות הדבקה רפואית. לאחר ההצמדה, יבחר הלקוח תספורת כאשר תוספות השיער כבר מונחות על ראשו.

האם קיימות מגבלות כלשהן?

את תוספות השיער שלנו תוכלו לחפוף, לייבש בפן, ובאופן כללי - להתנהל בדיוק כמו שאתם מתנהלים כרגע עם שיערכם הטבעי. אחת לחודש (בערך), תצטרכו להגיע אלינו לצורך קבלת הטיפול השוטף הכולל, על פי הצורך, צבע, תספורת לשיער הקיים ועיצוב התוספות.
תוספות השיער שלנו מגיעות עם אחריות ל-12 חודשים.

למידע נוסף על פתרון להתקרחות גברית באמצעות תוספות שיער לגברים ולקביעת פגישת היכרות בחינם וללא התחייבות, התקשרו אלינו כבר עכשיו לטל: 04-8112141,
או - השאירו את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם!