מחפשים פתרון לשיער דליל? לפני שאתם מחליטים ללכת על "שיטות מהפכניות"- כדאי שתשמעו על טיפול איכותי ביותר , לא מסוכן, אשר מתאים לכל אחד.

תוספות השיער של "אור לשיער" עשויות משיער טבעי לחלוטין אשר משתלב יחד עם השיער הקיים בצורה מושלמת! התוספות מגיעות בכל הצבעים ומתאימות לכל סוגי השיער. אנו נתאים את התוספות בדיוק לפי בקשתכם ולפי סוג שיערכם.

שיער דליל טיפול:

הפתרון של פאה רפואית מתאים לכל הגילאים, גם לגברים וגם לנשים.

באור לשיער אנו מציעים פתרון לנשים הסובלות מדלילות שיער ומהתקרחות ע״י הוספת שיער טבעי לשיער הקיים באזור הדליל או המקריח (תוספות שיער טבעי).

בשיטת אור לשיער אנו לוקחים את מידות הראש ומסמנים את האזור הדליל, לאחר מכן אנו לוקחים דוגמא מהשיער הטבעי של הלקוחה ושולחים לחו”ל, שם מזהים את השיער במעבדה כאשר אנו מתחייבים לתת את אותו השיער בדיוק משיער טבעי, באותו סוג ובאותו גוון.

שיער דליל לנשים – איך עובדת השיטה?

 

– ללא שום התערבות כירורגית!
–  ללא צלקות!
– ניתן לעצב את התסרוקת אצלנו!
– מראה טבעי לחלוטין – ראש מלא שיער!
– השיער מותאם ללקוח בדיוק רב – צבע, סוג שיער, אורך, תספורת.
– לאחר שהשיער שהותאם מגיע, מדובר בעד 3 שעות בלבד לקבלת תספורת אופנתית!
– ללא סיכון בריאותי!
– אין צורך לספר שיער קיים!
– אין צורך להקריב את אורח החיים! מותר להרטיב את השיער ולרחוץ בבריכה ובים! ניתן לבצע כל פעילות ספורטיבית!
נוחות!

 

אנחנו באור לשיער משתמשים בשיטת H.R. להוספת שיער טבעי. היתרונות הגדולים של השיטה הם היכולת ליצור מראה של שיער טבעי לחלוטין, וזאת מבלי להתפשר על הנוחות, הפעילות היומיומית ומבלי לסכן אתכם בריאותית!

לקבלת מידע נוסף על פתרון לשיער דליל ופגישת היכרות בחינם וללא התחייבות התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.