פאות משיער טבעי

הידלדלות שיער זמנית או קבועה יכולה לפגוע בתחושת הביטחון העצמי של רבים. אבי אפללו  ב"אור לשיער" מציע לכם פתרון מדויק ומותאם אישית, הכולל יצירה של תוספות משיער טבעי או פאה אשר יוצמדו לראש באופן שיאפשר ללקוח\ה לעצב את השיער, לחפוף ולהתנהל ביומיום כרגיל ממש כאילו הנשירה לא התקיימה מעולם.

למה תוספת שיער/פאה?

לשיערנו תפקיד משמעותי עבור המראה, הביטחון העצמי שלנו ותחושותינו היומיומית. עבור רבים, השיער הא חלק בלתי נפרד מזהותם ושימורו מהווה חלק משגרת הטיפוח הבסיסית. אולם, עקב סיבות שונות ומגוונות, איכות וכמות השיער יכולה להיפגע עם השנים בעקבות מצבים פיזיים, נפשיים ואף גנטיים. במקרה כזה, במקום להתמודד עם תחושת התסכול והצורך להסוות את המצב בעזרת תסרוקות, כיסויים ועוד, ניתן לפנות לאנשי מקצוע העוסקים בהתאמת פאות (לרבות, פאות רפואיות) או תוספות שיער טבעיות, ולהצמידן לראש בשיטה מיוחדת אשר תאפשר פעילות רגילה עם השיער. פאות או תוספות שכאלה, יכולות להקל ולסייע במצבים רבים.

למה פאות משיער טבעי?

פאה טבעית היא פאה או תוספת שיער המיוצרת משיער ממקור טבעי ולא סינטטי. לפאות שכאלה, כמה יתרונות מרכזיים.

  • בגלל המראה – עבור מי שמעוניין לשחזר את מראה השיער הטבעי שלו, יש לומר ששיער טבעי הוא בעל הפוטנציאל הגדול ביותר להצליח במטרה. בכל זאת, שיער הוא חלק טבעי בגוף וקשה לשחזר מראה טבעי ב-100%, אם לא נעשה שימוש בשיער טבעי אמיתי.
  • בגלל התחושה – כאמור, השיער הטבעי יכול להיות מוצמד לראש בשיטה שתאפשר פעילות יומיומית על השיער, כמו חפיפה, איסוף בתסרוקות, פן ועוד. כדי שהפאה או תוספות השיער יתפקדו כמו השיער המקורי, יש צורך להשתמש בשיער ממקור טבעי אשר מרגיש ו"מתנהג" כמו שיער ולא כמו חומר סינטטי.
  • בגלל שהיא ניתנת לעיצוב – פאות טבעיות ופאות רפואיות טבעיות ניתנות לעיצוב על ידי שימוש בחומרים ידידותיים לשיער טבעי, מה שלא בהכרח מתאפשר כשמדובר בשיער סינטטי.

אילו פאות שיער טבעי קיימות?

אצל אבי אפללו ב"אור לשיער", קיימים שני סוגים של פאות משיער טבעי:

  • פאות מלאות – פאות "רגילות" המכסות את כל הראש או הקרקפת.
  • תוספות שיער טבעיות – תוספות שיער טבעי אשר נועדו לפתור בעיות ספציפיות, כגון לכסות קרחות חלקיות, מפרצים ועוד. יש לציין, כי תוספות השיער הטבעיות שלנו יכולות לכסות גם קרחות במרכז הראש, ולא רק בצדדים.

איזו שיטה מומלצת ליצירת פאות?

הרעיון העומד מאחורי יצירת הפאה, צריך להיות הרצון להעניק לכל לקוחה או לקוח תוצאות המשתלבות כמה שיותר טבעי. כדי לעשות זאת, יש לאפיין את שיערם הטבעי של  הלקוחות, לרבות צבע, רמת תלתול וצפיפות, ולעצב את הפאה או תוספת השיער בהתאם לרצון האישי, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה כמה שיותר קרובה למקור.

פאות משיער טבעי הן תחום התמחותה של חברת אור לשיער בניהולו של אבי אפללו.
התקשרו עוד היום לשיחת ייעוץ חינמית: 073-7615200 , או השאירו לנו את פרטיכם.