פאות לחולות סרטן

לכולנו חשוב להראות טוב, אחד המרכיבים הדומיננטיים בהופעה וביצירת התדמית שלנו הוא השיער שלנו. למרבה הצער יש נשים שעומדים לקראת טיפול כימותרפי, והן יודעות ששיער הראש שלהם עומד לנשור. פאות לחולות סרטן הוא מענה חשוב שיש בכוחו לשפר את מצב הרוח ולשפר לחולה את הביטחון העצמי.

פתרון: פאה רפואית

בעזרת הפאות הרפואיות של אור לשיער , החולות שעוברות טיפולים כימותרפיים יכולים להקל על המראה החיצוני עם טיפול ייחודי שיוכל להחזיר להן את מראה השיער הטבעי – פאות לחולות סרטן.  הפאות הן רפואיות ולכן אין חשש מטיפולים שעלולים לסכן את הלקוחה –הצמדת הפאות הרפואיות מתבצעת באמצעות שיטות חדשניות המבטיחות 100% ביטחון במהלך כל הטיפול.

מהי פאה רפואית?

פאה רפואית היא פאה שנועדה לענות על מצבים רפואיים שכרוכים בהתקרחות. הייחוד בפאה הרפואית שהיא עשויה משיער טבעי. היא מוצמדת לראש באופן קבוע, ומאפשרת למי שחובש אותה אורח חיים תקין ושגרתי כמו עם שיער ממש.

לתת את הכוח להבריא

אחד המקרים הנפוצים בהם יהיה צורך להיעזר בפאה רפואית הוא מחלת הסרטן. מי שמתמודד עם המחלה חווה תהליכים עמוקים וקשים מאוד, ועם כל זאת צריך המטופל להתמודד גם עם התקרחות. דבר הפוגע בתחושת הנורמליות שלו ולא פעם גם ברצון שלו להמשיך ללחום נגד הסרטן, כאן נכנסות לזירה פאות לחולות סרטן אשר משפרות את ההרגשה הכללית.

התאמה מדויקת של פאה רפואית לחולי סרטן

באור לשיער מייצרים פאות משיער טבעי, לאחר מדידת מידות הראש של הלקוחה והחלטה על גוון השיער, צפיפות השיער וכמובן התסרוקת הרצויה, ולמעשה משחזרים את שיער הלקוח על מנת שיראה זהה לחלוטין לשיער הטבעי.
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר התקשרו עכשיו או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.