אודות

אבי אפללו "אור לשיער" הוא מכון מוביל שמתמחה בהתאמת פאות רפואיות ותוספות שיער למטופלים בו – גברים ונשים כאחד. שילוב בין ניסיון רב, מקצועיות ואופנתיות, עוזרים לנו להציע פתרון מדויק ואסטטי לבעיית דלילות השיער וההתקרחות אצל נשים וגברים בעיקר מסיבות בריאות, בין השאר, גם לנשירת השיער עקב טיפולים כימותרפיים.

מאחר ואנחנו מבינים כי הביטחונו העצמי של כל אחד מאיתנו, מבוסס, במידה רבה, על המראה החיצוני, האופן בו החברה רואה אותנו והתפיסה כלפי עצמנו- אנחנו נמצאים כאן לרשותכם, על מנת להחזיר לכם, באמצעות תוספות השיער הטבעיות שלנו, את המראה הצעיר ומלא הביטחון!

אצל אבי אפללו ב"אור לשיער" מנוהלת על ידי אבי אפללו, שמאחוריו, ניסיון של עשרות שנים בתחום תוספות השיער הטבעיות. יחד עם צוות העובדים המקצועי והמיומן, מבצע אבי את הטיפולים, כשאחד היתרונות הבולטים באור לשיער הוא תחושת המשפחתיות והנוחות שאותה אנחנו מקפידים להעניק לכל אחד מלקוחותינו, בהקפדה על שרות מקצועי ואדיב וקשר אישי חם. החברה שומרת על קשר אישי עם לקוחותיה, ובאמצעות כך, צוברת ידע רב הנוגע לצרכי הלקוחות, ידע המסייע לה בהתאמה טובה יותר של השיטה ללקוחותיה.

לקבלת מידע נוסף על תוספות שיער ולקביעת פגישת היכרות בחינם וללא התחייבות,
התקשרו אלינו כבר עכשיו לטל. 073-7615200,
או – השאירו את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם!